Kariéra

Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici:

Sourcing and Sales specialista

Kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá nejen recruitmentem, ale také kariérovým poradenstvím. Pracujeme s moderním CRM systémem a využíváme vlastní refferal program.

Co bude Vaše parketa?

Na jedné straně obchod (sales), na druhé straně práce s kandidáty (sourcing).

Sourcing zahrnuje vyhledání vhodného kandidáta na otevřené pozice, za použití naší vlastní databáze, unikátního refferal programu a doplňkově samozřejmě také LinkedInu či placených externích databází, dále provedení kandidáta naším procesem, trackování v CRM systému a (především) dotahování tohoto procesu do úspěšného konce.

Obchodní dovednost je na této pozici nepostradatelná, protože musí být přítomná při všech činnostech pracovní náplně. Ať už jde o jednání s kandidáty či s firmami. V neposlední řadě se budete účastnit také jednání s novými partnerskými firmami a různých konferencí a workshopů.

Co by měl mít náš nový týmový/á kolega/kolegyně?

Žádné požadavky typu praxe, cizí jazyk, nečekejte. Chceme člověka, který se umí zapálit pro úkol (ale tak, aby neshořel) a zároveň úkol s plným nadšením dotáhnout, i když to není vždy snadné. Práce s lidmi má svá úskalí a proto chceme někoho trpělivého a usměvavého, kdo bude mít radost, když se výsledek zadaří. To pak samozřejmě odměníme i finančně.

Jedná se o dynamický obor, takže nezbytností je umění rychle reagovat, občas také improvizovat a velkou předností je zaměření na výsledek. Chceme kolegu, který rád dotahuje úkoly a úspěšné dotažení úkolu pro něj bude radostná událost. Pro úspěch na této pozici je důležitá práce s prioritami a organizace úkolů.

Co nabízíme?

  • Práci na Benešově náměstí, v samém srdci Liberce.
  • Zajímavé finanční odměny za uskutečněné výsledky (alias motivační mzdové ohodnocení)
  • Rozvojové workshopy v rámci odbornosti (byznys i HR oblast).
  • Možnost HPP nebo na IČ.
  • Možnost kariérního růstu na pozici managera.
  • …a další benefity.

Pokud Vás pozice zaujala, máte obchodní dovednosti a zároveň umíte jednat s lidmi, ozvěte se nám! Rádi se s Vámi osobně potkáme.
Na Vaše reakce se těší kolegyně Verča Lukášová na emailu lukasova@beontop.cz nebo na telefonu 603 143 091.