Blog

Vyzbrojte se arktickou duší aneb Jak přežít horko v kanceláři?

14. 8. 2023 Nezařazené

Opět tu máme období, kdy se podaří překročit magickou hranici 30 °C. Kanceláře se leckde promění v tropický prales plný divokých zvířat, z nichž některá se snaží převzít kontrolu nad 🧊 klimatizací.

Co dělat, abyste přežili?

1. Správné oblečení
Přijměte fakt, že jste se ocitli v tropické džungli a přizpůsobte tomu svůj šatník. Volné košile, lehké halenky a sukně mohou být Vaší záchranou!

2. Hydratujte se
Mějte na paměti, že Vaše denní dávka vody by měla být minimálně 2 litry a že ten litr kávy se fakt nepočítá! Nezapomínejte, že alkohol dehydratuje, takže pokud se chystáte na poobědový 🍹 drink, zvažte, zda není lepší si dát raději sklenici vody s ledem.

3. Nezapomeňte na stín
Potřebujete pracovat na počítači a slunce se snaží Vám to znemožnit? Zkuste přemístit svůj počítač do stínu a pokud to není možné, použijte sluneční brýle. Bude to sice vypadat, jako byste byli na tropické dovolené, ale alespoň budete moci 😎 pracovat.

4. Vyzkoušejte polední siestu
V horkých zemích je siesta součástí každodenního života. Tak proč to nezkusit i u nás? Kdo říká, že po obědě nemůžete na chvíli zavřít oči a zregenerovat se na další práci?

Horko je sice nepříjemné, ale zároveň je to příležitost pro spoustu letní zábavy. Takže si nadcházející letní teploty užijte, dokud můžete. Protože víte, co přijde poté?
Ano, přijde zima 😝Back to blog list